Privatumo politika

Dėmesio: kopijuoti ar kitaip platinti šį dokumentą griežtai draudžiama be autoriaus, © UAB "Technologijos" sutikimo. Dokumentas sukurtas konkrečiam projektui ir jo poreikiams atitikti.

1. Bendrosios nuostatos

Šis dokumentas aprašo privačių duomenų valdymo ir apsaugos politiką.

Tvarkydami ir naudodami privačius duomenis, laikomės Bendrosios duomenų apsaugos reglamento (BDAR), bei Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytos tvarkos.

Naudodamiesi svetaine, bei įvesdami savo duomenis, sutinkate, jog Jūsų duomenys būtų naudojami prekių ir paslaugų pristatymui, informacijai apie prekes pateikimui, bei statistikos tikslais.

2. Duomenų valdytojas

UAB "Technologijos"
Į.k. 303203083
Adresas Tilžės g. 67-185, Klaipėda
El.paštas: info@itechnologijos.lt
Svetainė: www.makanada.lt

3. Saugomų duomenų tipai

1. Asmeniniai duomenys. Tai informacija, kurią Klientas pateikė svetainėje, dėl paslaugos ar prekių pirkimo, ar užklausimo (pvz. vardas, el.paštas, telefono numeris ir kt.).

2. Identifikaciniai duomenys. Tai duomenys, kuriuos automatiškai renka trečiųjų šalių aplikacijos: interneto naršyklės, operacinė sistema, statistikos skaitliukai ir kitos sistemos, renkančios duomenis statistikai (Pvz. IP adresas, lankymo laikas, naršklė, operacinė sistema, lokacija ir kt.), pvz. Google Analytics (informacija apie Google duomenų naudojimą https://policies.google.com/technologies/ads?hl=lt). Naršyklė, kurią klientas naudoja, taip pat gali rinkti statistikos duomenis.

4. Slapukai (angl. Cookies)

Slapukai, tai failas, kurį internetinė svetainė išsaugo kompiuteryje, kad išsaugoti Kliento nustatymus bei parinktis svetainėje. Sekantį kartą užėjus, interneto svetainė prisimena ir pateikia informaciją pagal tai, kas buvo pasirinkta anksčiau.

Išvalyti slapukus arba pakeisti jų išsaugojimo nustatymus galite pasinaudojusšiomis instrukcijomis:

Naršyklė Google Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=lt-LT
Naršyklė Firefox: https://support.mozilla.org/lt/kb/Slapuk%C5%B3%20aktyvavimas

5. Baigiamosios nuostatos

Visi kliento duomenys yra saugomi mūsų sistemoje. Klientas bet kada gali pateikti laisvos formos prašymą duomenis panaikinti. Kliento prašyme turi būti nurodyti kliento duomenys bei paminėta priežastis kodėl prašoma panaikinti duomenis.

Pasikeitus privatumo politikai, šis dokumentas bus atnaujintas ir pasiekiamas viešai.